O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

O dziku, który miał marzenie

 

RECENZJA PATRONACKA

,,O dziku, który miał marzenie„ to książka autorstwa Anny Rumockiej. Głównym bohaterem tej książki jest dzik Zdziś. Mieszka on w lesie, ale czuje się bardzo samotny. Zawsze odstawał od swojego stada ze względu na swoją tusze. Dlatego postanawia wyruszyć w świat. Trafia do miasteczka Lipiany i na swojej drodze spotyka sarenkę Martę, która zaprasza naszego dzika na spacer po miasteczku. Później nasz bohater ma wiele przygód, ale tego wam nie zdradzę. Na swej drodze spotyka życzliwe mu osoby. Nawet gospodyni stajni postanowiła mu pomoc i rozpisała dla niego zdrową dietę. Dzik Zdziś pracował wytrwale by osiągnąć wymarzoną wagę i założyć na siebie ręcznie robiony niebieski sweterek…..

Ta książka w ciekawy i humorystyczny sposób opisuje przygody leśnego zwierzęcia. Historyjka przeznaczona jest dla dzieci. Została ona napisana prostym dziecięcym językiem by ułatwić najmłodszym zrozumienie jej. Autorka zwraca naszą uwagę by od najmłodszych lat uczyć dzieci szacunku do drugiego człowieka, ponieważ każdy z nas chce być kochany i akceptowany. Ukazuje nam też, że marzenia same się nie spełniają, tylko marzenia trzeba spełniać. Jeśli się bardzo chce, to wszystko jest możliwe.

Zachęcam do lektury tu nie ma limitu wieku. Cała pozycja została pięknie wydana, a kolorowe ilustracje przyciągają wzrok.

Przekonajcie się sami !!!

Ja gorąco polecam

Premiera 11.12. 2023

Moje logo znajdziecie na okładce książki.

2 thoughts on “O dziku, który miał marzenie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X