O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Odlotowe gołębie pożerają niebezpieczeństwo

Odlotowe gołębie pożerają niebezpieczeństwo” to komiks. Jest to drugi tom ,, Odlotowych gołębi”. W tej części przed naszymi bohaterami nie lada wyzwanie. Będą łapać przestępców, jeden nabija inne ptaki w butelkę. Podczas misji ratunkowej w taką pułapkę trafia jeden z członków drużyny.

Kto to robi i po co?

Gdy rozwikłają jedną zagadkę, to zaraz dostają zgłoszenie o ucieczce Strusia Postracha podczas akcji zostają rozdzieleni i trafiają w cztery różne zakątki świata.

Czyżby ktoś dopuścił się zdrady?

Niestety życie Maskoptaka zawiśnie na piórku, a przestępca kradnie z gniazda małe kosy.

Czy odlotowe gołębie odnajdą do domu? Czy uratują przyjaciela i porwane pisklęta?

Aby poznać odpowiedź na wyżej postawione pytania sami musicie doczytać.

,, Odlotowe gołębie” to seria, która świetnie sprawdzi się u dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Czeka tu na nich szalona fabuła, zabawne ilustracje, a na końcu książki jest też ilustracja jak narysować Maskoptaka.

Gałązki dają gołębiom poczucie ciepła i bezpieczeństwa. To tak jakbyście napili się gorącej czekolady albo otulili szlafrokiem babci”.

Ta pozycja gwarantuje niezły ubaw. Sprawdzi się też jako prezent dla najmłodszych czytelników.

Przekonajcie się sami. Ja polecam!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X