O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Secret Love&Wine #1

Callie Tumbler to główna bohaterka książki Nany Bekher pt.”Secret”. Niedawno straciła rodziców w wypadku samochodowym. Wraz ze swoim rodzeństwem musi zająć się rodzinnym majątkiem, ponieważ zgodnie z ostatnią wolą rodziców majątek może zostać sprzedany dopiero po roku. W życiu młodej kobiety wiele się dzieje i najpierw traci pracę, a potem rozstaje się z chłopakiem.

Po trudnych wydarzeniach w swoim życiu szuka ukojenia i postanawia wrócić w rodzinne strony, by jako pierwsza z rodzeństwa zająć się rodzinną posiadłością. Jednak przewrotny los ma wobec naszej bohaterki inne plany i na jej drodze pojawia się Lars McFadden. Jest to bogaty i tajemniczy mężczyzna, który bardzo dużo wie o Callie. PRZYPADEK?

Czy nasza bohaterka ulegnie urokowi McFadena?

Czy plan Larsza wypali?

Ten facet był dla nie zagadką. Wszystko wokół wręcz krzyczało, żebym trzymała się od niego z daleka, ale właśnie to kusiło mnie najbardziej. Patrzył na mnie w taki sposób jakbym była jednocześnie jego początkiem i końcem”.

By poznać odpowiedź na wyżej postawione pytania sami musicie sięgnąć po tę pozycję i doczytać. To co przygotowała dla was autorka jest po prostu świetne. Zresztą jak każda inna pozycja Nany Bekher.

Książka jest przepięknie wydana a sama okładka przyciąga wzrok. Każdy rozdział został przyozdobiony liśćmi winogron. Historię poznajemy z perspektywy Callie jak i Larsa. Książkę czyta się bardzo szybko i bardzo ciężko się jest od niej oderwać. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. W żaden sposób nie są przerysowani. Bardzo polubiłam Callie, a Lars nie wzbudził mojej sympatii. Jednak zakończenie bardzo mnie zaskoczyło. Już przebieram nogami na ciąg dalszy tej historii, ponieważ wiele kwestii nie zostało wyjaśnionych. 

Powtórzę się po raz setny, ale książki autorki uwielbiam i biorę wszystko w ciemno. Historie Nany Bekher są dopracowane w każdym stopniu i tutaj nie ma się do czego przyczepić.

Przekonajcie się sami.

Ja gorąco polecam!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X