O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Wygrana

Alicja to główna bohaterka książki Agnieszki Kowalskiej-Bojar pt. „Wygrana”. Jest ona studentką geologii i wyróżnia ją, to, że jest niepokorna i pyskata. Pewnego dnia udaje jej się wygrać pobyt w luksusowym hotelu. Jednak przez pomyłkę personelu zostaje zakwaterowana z Robertem szanowanym biznesmenem. Oboje są jak ogień i woda i żadne z nich nie chce zrezygnować z pokoju. Mężczyzna chce tylko odzyskać narzeczoną. Personel hotelu proponuje zamianę apartamentu i dodatkowe kilka dni w ramach zadośćuczynienia, jednak Alicja kategorycznie odmawia. Natomiast przebiegły biznesmen wpada na szalony pomysł i proponuje dziewczynie pewien układ…

Czy Alicja się zgodzi???

Co jeszcze czeka naszą bohaterkę??

Nie odpowiedziałam słowami, bo najzwyczajniej w świecie mi ich zabrakło. Jak opisać miłość i czułość tak wielką, że niemal pękało serce? Jak opisać to, co nie do opisania? Mój wzrok przekazał Robertowi wszystko,  co mogło zostać wypowiedziane. Odkryłam wnętrze mojej duszy, pozwoliłam czytać w moich źrenicach niczym w otwartej księdze”.

„Wygrana” już od pierwszych stron bardzo wciąga, a i sama okładka bardzo przyciąga wzrok. Robert i Alicja to świetnie wykreowana para. Mimo, że pochodzą z dwóch różnych światów i różni ich spora różnica wieku, to dla nich najważniejsze było ich uczucie. Od samego początku im kibicowałam, bardzo ucieszyło mnie zakończenie jakie funduje mam autorka. Jak przeczytacie, to się dowiecie, ja polecam i czekam na inne pozycje z pod pióra autorki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X