O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Nigdy nie będziesz mój

„Niestety, maleńka, życie jest ciężkie. I wcale nie staje się idealne i bajkowe, gdy uciekniesz od wiszącego nad tobą gówna i zaszyjesz się w lesie, w innej rzeczywistości”.

„Nigdy nie będziesz mój” to historia Maksymiliana i Zosi.  Dzieli ich spora różnica wieku i oboje nie mieli łatwego życia. On uciekł i szczęście mu dopisało i rozpoczął nowe życie na mazurskiej wsi. Ona młoda dziewczyna szuka miłości i akceptacji. Spędza dużo czasu że swoim chłopakiem Marcinem, który ma bardzo specyficzne potrzeby, a gdy dowiaduje się o ciąży i o tym, że będzie tatusiem nie wspiera jej,  tylko każe pozbyć się problemu. W domu też nikomu na niej nie zależy, ponieważ najważniejsi są kumple i wódka. Zosia nie wie co robić, boi się! Gdy ojciec poznaje prawdę, to natychmiast wyrzuca ją z domu.  Zrozpaczona dziewczyna za ostatnie pieniądze rusza w podróż do swojego wujka.

Zosia w nowym miejscu opowiada swoją historię, ale nie całą prawdę wyjawia. Wujek wraz ze swoją narzeczoną postanawiają jej pomóc.  Zosi bardzo podoba się w nowym miejscu. Z każdym dniem coraz więcej czasu spędza ze swoim „wujkiem” i zaczyna go nawet kokietować. Maksymilian jak na faceta przystało nie jest obojętny na jej  starania….

Jednak przewrotny los ma wobec Zosi inny plan.

„Ten, który samym spojrzeniem szarych oczu potrafi rozbudzić na mojej skórze przyjemny dreszcz. Ten, który pije czarną jak smoła kawę, a gdy jego usta zanurzają się w gorącym płynie, marzę o tym, by poczuć je na sobie. Ten, którego głos opowiadający mi przeróżne historię ze swojego życia trafia do każdej komórki mojego ciała. Ten facet wypełnia wszystkie moje myśli”.

Jak skończy się ta historia??

Czy Zosia znajdzie bezpieczny azyl???

By poznać odpowiedzi na te pytania sami musicie przeczytać tę książkę.

Autorka poruszyła bardzo trudny temat i postawiła na mocne sceny, które wstrząsną czytelnikiem. Szkoda mi było głównej bohaterki, która w tak młodym wieku przeszła tak wiele. Złe wzorce i złe towarzystwo i taki skutek. Bardzo polubiłam Maksymiliana, który bardzo mi zaimponował.

W tej książce dużo jest bólu i cierpienia, ale pojawia się światełko w tunelu, ponieważ los potrafi nas zaskoczyć.  Ta pozycja pokazuje prawdziwe życie i okrutny los młodych ludzi .

Musicie koniecznie poznać tę historię.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X