O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Bittersweet

,,Bittersweet” autorstwa K. A. Figaro to kontynuacja losów bohaterów z książki pt. ,,Pieprz i sól”. Mimo, że nie znam pierwszej części, to przez drugi tom udało mi się przeczytać bez przeszkód. Ta historia nie należy do łatwych i przyjemnych. Główna bohaterka Gaja Strzelczyk czuje się zdradzona i upokorzona, ponieważ bez jej wiedzy i zgody zostaje nakręcony intymny filmik, w którym to ona gra główną rolę. Całą winę zrzuca na Konstantego Kelera i postanawia wyrzucić go ze swojego życia lecz los ma inny plan wobec niej i na jej drodze pojawia się Mikołaj.

Co będzie dalej?

Czy Gaja odkryje prawdę?

By poznać odpowiedź na wyżej postawione pytania sami musicie sięgnąć po tę pozycję. Gwarantuje, że się nie zawiedziecie. 

Autorka stworzyła historię dziewczyny, która wie czego chce. Jest silna i niezależna, która stawia pracę ponad wszystko. W jej życiu nie ma miejsca na miłość.

W końcu byłam Gają, Gają Strzelczyk. Kobietą, której do tej pory nic nie było w stanie złamać. Która sama do wszystkiego doszła i która nie miała w zwyczaju dawać za wygraną. Nie poddawała się. Walczyka. Kroczyła z podniesioną głową, a wszystkie dołki przeskakiwała albo zwyczajnie omijała”.

Bohaterowie zostali świetnie wykreowani. Każda z tych postaci jest inna więc nie ma mowy o nudzie. Bardzo polubiłam Mikołaja. Pan doktorek urzekł mnie swoim zachowaniem. 

Mikołaj miał głowę na karku, poczucie humoru, dobry zawód i był cholernie ognisty w łóżku. Jedynym słowem stanowił mieszankę wybuchową, dzięki czemu przetarł sobie do mnie drogę. Tylko przy nim porzuciłam ciągłą potrzebę kontroli. Przy nim po prostu byłam sobą”.

Jest to książka na jeden wieczór, gdyż czyta się ją bardzo szybko, a niektóre sceny rozgrzewają czytelnika do czerwoności. Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło, ponieważ nie zostały wyjaśnione pewne kwestie, także liczę, że będzie następny tom.

W tej historii poznacie słodko-gorzki smak namiętności.

Przekonajcie się sami!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X