O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Nie sposób zapomnieć

Romany kończy 18 lat, kiedy umiera jej matka. Ostatnia wola Angie zaskakuje jej najbliższych. Zmarła bowiem uknuła pewien plan, który ma zapewnić jej córce lepszy start w dorosłe życie. W tym celu spisała testament, w którym powierza pewne zadanie swoim przyjaciołom. Każdy ma zaopiekować się dziewczyną w różnych aspektach życia. Głównym opiekunem zostaje Tiger, zapalony podróżnik, ale w życiu Romany pojawia się też Hope, która ma ją wspierać w kwestiach dotyczących relacji międzyludzkich .

Czy uda im się wypełnić wolę zmarłej Angie?

Jak w tej sytuacji odnajdzie się Romany?

”W wieku dwudziestu lat Angie myślała, że nikogo nie potrzebuje, że jest wystarczająco silna, żeby samodzielnie przejść przez życie, ale z czasem zaczynało do niej stopniowo docierać, że czasem potrzeba, żeby ktoś ją dopingował.”

Aby poznać odpowiedź na wyżej postawione pytania sami musicie sięgnąć po tę książkę i przeczytać. Ja przyznam, że na początku mnie nudziła, ale z każdą przeczytana stroną wciągała coraz bardziej. Jest to lekka lektura, która opowiada o życiu, przyjaźni, dojrzewaniu i starcie. W książce poznajemy przeszłość bohaterów i ich losy. Każda z tych osób jest inna. Pokazuje jak nieoczekiwane zadanie połączyło i zmieniło życie pięciu osób.

Ta książka idealnie wpasuje się na jesienne wieczory pod kocykiem z kubkiem ciepłej herbaty.  Przekonajcie się sami.

Polecam.

2 thoughts on “Nie sposób zapomnieć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X