O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Scandals.com

Julia Tate to główna bohaterka książki Marty Zbirowskiej pt. ,,Scandals.com’’ .Jest bardzo skrytą uczennicą, która się nie wychyla i stroni od życia towarzyskiego. Skupia się wyłącznie na nauce dzięki czemu osiąga wysokie wyniki w nauce. Jednak ma ona mroczny sekret (sypiała z nauczycielem), który zna Axel Holden- kapitan szkolnej drużyny koszykówki.

Takich dupków jak Ax jest pełno w każdej szkole, gnębią słabszych dla poprawienia swojego ego, a ich ofiary znoszą to cierpliwie z nadzieją, że to się kiedyś skończy. A nigdy się nie kończy, dopóki są bierni, dając temu przyzwolenie. Trzeba walczyć o swoje”.

Chłopak zawsze robi to co chce, ponieważ jego rodzice wyciągają go z kłopotów. Jest szkolną gwiazdą do której lgną wszystkie dziewczyny poza Julią. Alex pragnie zamienić życie dziewczyny w jeszcze większe piekło, jednak nie przewidział  jednego….

Chciałem poczuć ciepło jej ciała na skórze, pragnąłem wpić się w te słodkie usta i wdychać jej oszałamiający zapach. To pragnienie było jak narkotyk, a ja byłem ćpunem, który nie zamierzał iść na odwyk”.

Idealnie tutaj sprawdzą się słowa piosenki ,,Do zakochania jeden krok’’.

Mamy tu świetną historię, która dzieje się w szkole. Autorka pokazuje życie młodych ludzi i ich problemy. Młodzi ludzie szukają sensacji i umieszczają kompromitujące filmiki na popularnej  stronie Scandals.com.

Potrafił wyprowadzić mnie z równowagi, a ja trąciłam przy nim opanowanie. W dodatku te miękkie usta; szkoda, że należały do niego”.

Co się wydarzy?

Jak potoczy się historia Julii i Axela?

Gwarantuje, że przy tej pozycji nudzić się nie będziecie. Wydarzenia poznajemy ze strony Julii i Axela. Bohaterowie zostali świetnie wykreowani mają swoje wady i zalety. Bardzo polubiłam Alexa, mimo że na początku się na niego wykurzałam, to jego przemiana bardzo mi się spodobała.

Jest to historia idealnie na letni czas. Przekonajcie się sami!!!!

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X