O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

Dubajskie namiętności

Dubaj to niezwykłe miejsce z oszałamiającą architekturą i zapierającym dech w piersiach przepychem. W Dubaju wszystko może się wydarzyć, a marzenia stają się rzeczywistością.

Kalila to młoda służąca na dworze szejka Dubaju, która za sprawą swojej przyjaciółki otrzymuje niecodzienną propozycję. Jej obecny pan chce ją oddać w ręce innego, a ona nie ma wyboru, ponieważ znajduje się w świecie, w którym rządzą mężczyźni.

”Mężczyzna był niemal jak Bóg, w hierarchii zaraz po Allahu, silny, mądry i to jego mały słuchać kobiety”.

Jest sierotą wychowywana przez starszą kobietę i nie dane było jej znać innego życia. Zawsze była służącą w arabskich pałacach i wykonywała swoje obowiązki najlepiej jak potrafiła. Jej nowy pracodawca Malik dostrzega jej piękno i przydziela jej inne obowiązki niż dotychczas.

”Miałam być jego muzą? Nie kochanką, nie służką, nie ladacznicą, która by malował, a muzą? Tego zupełnie się nie spodziewałam”.

Chce by została jego muzą, powierniczką sztuki, ponieważ Malik tak jak ona kocha malować. Dziewczyna wie, że w miejscu, w którym się znajduje  należy bezsprzecznie podporządkować się panu, dlatego też bez oporów spełniała jego polecenia.

Nigdy dotąd też nie mogła pozwolić sobie aby spać do południa w wygodnym łóżku, spacerować po ogrodzie i nie dostawała śniadania do pokoju, zawsze to ona je zanosiła swojemu panu.

Mimo plotek i obaw spowodowanych spotkaniem z Malikiem, jej życie się odmienia. Jednak przewrotny los lubi płatać figle i dziewczyna poznaje prawdę o swoim pochodzeniu. 

Czy Kalila pokona nieśmiałość?

Co zrobi jak pozna prawdę?

By poznać odpowiedź na wyżej postawione pytania sami musicie sięgnąć po tę propozycję.

Jednak to nie koniec historii, ponieważ autorki Paula Ciulak i Charlotte Mils kończą tę opowieść w takim momencie…

Ja już niecierpliwie przebieram nogami by poznać ciąg dalszy. (mam nadzieję ze będzie?) 

Nie zwlekajcie z czytaniem i przekonajcie się sami co uknuły autorki.

Polecam!!!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X