O mnie

Cześć jestem Justyna, miłośniczka ciepłej herbaty i grubego kocyka. Ksiażkoholiczka pożerająca wszystko od dramatu po komedie. Prywatne żona i matka, która gdy tylko może ucieka do świata marzeń.

Ostatnie Posty

To tylko ja

RECENZJA PATRONACKA

Dziś zapraszam Was na moją patronacką opinię wyjątkowego tomiku zatytułowanego ,,To tylko ja” napisanego przez Małgorzatę Mirosławską. W tomiku tym zostały zamieszczone obrazy Tamary Baczkowskiej Urban. Jest to polska malarka, która tworzy techniką olejną, akrylową i pastelową, a jej obrazy są przepełnione niesamowitą energią.

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Małgorzaty Mirosławskiej i już wiem, że nie ostatnie. Ja z tą pozycja spędziłam miłe chwile i z przyjemnością sięgnę po inne pozycje tej autorki.

Wiersze autorki są przepełnione emocjami, empatią i tym co dzieje się w sercu autorki. Nie zabrakło tu nostalgii i tęsknoty. Autorka Małgorzata Mirosławska doskonale czaruje swoim piórem, dzięki czemu kieruje emocjami czytającego. Całość jest świetnie dopracowana. Zdradzę wam, że projekt okładki wykonał Paweł Zalewski.

Jeśli szukacie czegoś lekkiego co skłoni do przemyśleń lub chcenie sobie odpocząć z książką w ręku i zapomnieć o smutkach dnia codziennego, to jest propozycja idealna. Śmiało sięgajcie i się w niej zaczytajcie. Tu każdy znajdzie coś dla ciebie.

Ja serdecznie polecam!!!

Moje logo znajdziecie na okładce książki.

Premiera 15.07.2023

Pozwolę sobie przytoczyć jeden wiersz autorki, który najbardziej utkwił mi w pamięci, którego bohaterami jest dwoje ludzi, gdy jedno mówi a drugie nie słucha.

Wiersz nosi tytuł: ”Nie chciałeś słuchać”

Chciałam ci tyle powiedzieć,

Kołysać szeptem do snu,

Malować słowem słońce na niebie,

Zapalać gwiazdy wśród snów.

 

Chciałam ci ofiarować

Wszystkie poranki, zachody słońca,

Łyk czarnej kawy wypitej w pośpiechu

I uśmiech na końcu dnia.

 

Chciałam dać swoje dłonie,

Pełne gorącej miłości,

Jak kosz rumianych jabłek,

przyniesiony jesienią z sadu.

 

Chciałam się dzielić z tobą

Wspomnieniem dnia minionego,

Okruchem szczęścia schowanym w kieszeni,

Chciałam ci tyle powiedzieć….

 

…nie chciałeś słuchać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X